صنعت تهران

ای کاش میشد نمای کلی ساختمون رو به صورت سه بعدی داشتم ولی من طراحی سه بعدی بلد نیستم  ؟ 

تو دنیای کوچیک ما بچه ها اگر میتونستیم همه نقاشی هامون رو سه بعدی کنیم و باهاش بازی کنیم چقدر خوب میشدددد

از کارمند بودن خسته شدم اگر میتونستم این ایده هام رو اجرایی کنم عالی میشد ولی صبح تا شب سرکارم چه طور طراحی سه بعدی کنمش ؟

چقدر تو بازار گشتم ولی آخرشم اون گلدون که تو اون فیلم ترکی بود رو پیدا نکردم حالا تا شب که خواهر شوهرم میاد از کجا بخرمش کاش میشد طرح سه بعدیش رو داشتم …

هزینه واردات قطعات یدکی گرونه جنس چینی هم که هر روز خراب میشه کاش میشد با هزینه کم قالب ریخته گریش رو آماده میکردم تا بتونم از این قطعات مصرفی زیاد تولید کنم بدم برام اول طراحی سه بعدی کنن ؟!!

درخواست ثبت خدمات پرینت و طراحی 3 بعدی

نام
تلفن همراه
فایل سه بعدی خود را که میخواهید از آن پرینت گرفته شود و یا میخواهید برای خدمات طراحی سه بعدی در آن ویرایش انجام دهیم و یا عکس ها یا طرح اولیه که میخواهید از آن طراحی سه بعدی صورت گیرد اینجا بارگذاری کنید
فایل ها را به اینجا بکشید
حداکثر اندازه فایل: 10 MB, حداکثر فایل ها : 5.
  ابعاد کار و یا توضیحاتی که در خصوص خدمات پرینت ضخامت لایه ها و دیواره ها و قطر هر لایه و … و یا اطلاعاتی که طراح سه بعدی برای انجام خدمات طراحی نیاز دارد را اینجا به صورت دقیق وارد بفرمایید
  طراحی سه بعدی صنعتی

  بررسی صفر تا صد کاربرد های طراحی سه بعدی صنعتی

  طراحی سه بعدی صنعتی به عنوان یکی از بزرگترین تحولات بشر در طول دهه اخیر به شمار می رود. همان طور که می دانید، دنیای فناوری و تکنولوژی روز به روز بیشتر از گذشته زندگی انسان ها را تحت تاثیر قرار می دهد. همین مسئله نیز موجب شده است تا با گذشت زمان شاهد تولید محصولات جدیدتر و عرضه آن ها به بازار های کشورمان باشیم. امروزه تقریبا بسیار از اقلامی که در طول روز با آن ها سر و کار داریم، به وسیله تکنولوژی پیشرفته طراحی سه بعدی ساخته می شوند. طراحی سه بعدی در دنیای امروزی به عنوان تلفیقی از هنر و صنعت به شمار می رود که کسب و کار های مختلف را دگرگون کرده است. در همین راستا نیز تعداد مجموعه های فعال در این زمینه افزایش قابل توجهی یافته است.

  در سال های گذشته مجموعه های بزرگی در کشور ایران اقدام به شروع فعالیت خود در زمینه طراحی سه بعدی صنعتی و سایر عرصه ها کرده اند. لازم به ذکر است که تقریبا اکثریت صنایع در جهان امروزی از مدل سازی سه بعدی بهره مند می شوند. با این وجود کاربران مختلفی که صاحبین صنایع مختلف هستند، برای رونق کسب و کار خود نیاز ویژه ای را به طراحی های سه بعدی دارند. در همین راستا پیشنهاد می کنیم تا برای برخورداری از خدمات بهتر، ضمن انتخاب یک مرکز معتبر، اطلاعات زیادی را در این زمینه داشته باشید. کسب اطلاعات لازم به شما کمک خواهد کرد تا نتیجه ای مطابق با نظر شما رخ دهد.

  آشنایی مختصر با چاپ یا طراحی سه بعدی

  به طور کلی طراحی سه بعدی به عنوان فرآیندی سخت شناخته می شود که تاثیر زیادی را بر روی بسیاری از کسب و کار ها داشته است. نیاز است که بدانید، در طراحی سه بعدی اجسام مختلفی که از سوی شما تعیین شده اند، توسط فرد متخصص طراحی می شوند. لازم به ذکر است که وجود یک فرد فوق متخصص برای طراحی موجب خواهد شد تا کیفیت نهایی جسم موردنظر تا چندین درجه افزایش یابد، چرا که این سبک از طراحی دارای اهمیت بسیار زیادی بوده و نیاز به دقت فراوانی دارد. لازم به ذکر است که در این زمینه جسم موردنظر طراحی شده و سپس از طریق یک فایل دیجیتالی توسط دستگاه های مخصوص تولید می شود. در واقع جسمی که طراحی می شود، به وسیله دستگاه های مخصوص چاپ سه بعدی ساخته شده و به دست مشتری خواهد رسید. لازم به ذکر است که وجود دستگاه های چاپ باکیفیت و همچنین حضور فرد فوق حرفه ای تاثیر مستقیمی را در نتیجه نهایی خواهد داشت.

  اثرگذاری طراحی سه بعدی در صنایع مختلف

  یکی از مسائلی که باعث شده تا طراحی سه بعدی صنعتی در کشور ایران از سوی صنایع مختلفی مورد استفاده قرار بگیرد، اثرگذاری آن است. به طور کلی طراحی سه بعدی از مزایای بسیار زیادی بهره مند بوده که توانسته است تحول بزرگی را در بسیاری از کسب و کار ها به وجود بیاورد. به همین دلیل نیز روز به روز تعداد متقاضیان مراکز خدمات طراحی سه بعدی افزایش می یابد. توجه داشته باشید که تاثیرگذاری طراحی های سه بعدی تنها محدود به شرکت ها و مجموعه های ایرانی نمی شود. بلکه بسیاری از مجموعه های مطرح و شناخته شده در سطح جهان نیز به استفاده از خدمات طراحی سه بعدی می پردازند. در ادامه با برخی از صنایعی که از طراحی های سه بعدی استفاده می کنند، آشنا خواهیم شد.

  ساخت اجسام با طراحی های سه بعدی

  طراحی های سه بعدی در آموزش و پرورش

    یکی از روش های جایگزین برای تدریس از طریق کتاب، آموزش به وسیله اجسام مختلف می باشد. بسیاری از دروس امروزی دانش آموزان و دانشجویان ایرانی به وسیله اجسام مختلف تدریس می شوند. برای مثال دانشجویان رشته های پزشکی ارتباط مستقیمی را با نمونه های شبیه به اجزای بدن انسان دارند. بنابراین یکی از کاربرد های اصلی این طراحی های سه بعدی، استفاده از آن برای پیشرفت کیفیت تدریس می باشد. لازم به ذکر است که در این صورت دانشجویان و دانش آموزان درک بسیار بهتری را نسبت به مفاهیم درس خود خواهند داشت.

  معماری و ساخت ساز با مدل سازی های سه بعدی

  در سال های گذشته طراحی سه بعدی ساختمان تبدیل به یک موضوع بسیار مهم شده است. بسیاری از سازندگان آپارتمان های تجاری و مسکونی برای داشتن بازدهی بهتر اقدام به استفاده از طراحی سه بعدی صنعتی کرده اند. در واقع شما می توانید به وسیله نرم و افزار های طراحی سه بعدی، تمامی جزئیات مربوط به معماری، نحوه ساخت و … یک ساختمان را از قبل برنامه ریزی کنید. مدل سازی سه بعدی آپارتمان ها باعث می شود تا بخش هایی که ناقص هستند از سوی شما مشخص شده و در صورت نیاز بر طرف شوند. علاوه بر این مسئله این امر باعث خواهد شد تا درجه کیفی کاری شما تا مقدار قابل توجهی افزایش یابد.

  توجه داشته باشید که امروزه متخصصین بسیار زیادی به صورت متمرکز به طراحی سه بعدی ساختمانی می پردازند. لازم به ذکر است که بسیاری از سازندگان املاک به وسیله این طراحی ها اقدام به معرفی پروژه خود برای مشتریان و بازدیدکنندگان می کنند. بدین ترتیب انتخاب یک مجموعه مناسب را اولویت خود قرار دهید.

  مدل سازی سه بعدی

  طراحی سه بعدی در هنر ساخت طلا و جواهرات

   طراحی سه بعدی صنعتی در عرصه طلا و جواهرات نیز توانسته است موفقیت های بزرگی را به دست بیاورد. شاید در گذشته تعداد طلا و جواهراتی که در جواهرفروشی ها وجود داشت، بسیار کم بود و تنوع قابل توجهی میان آن ها وجود نداشت. همین مسئله باعث شد تا طراحی سه بعدی تاثیرات مفید خود را بر روی این عرصه نیز بگذارد. در حال حاضر بسیاری از گالری های طلا فروشی در سراسر کشور ایران به وسیله طراحی های سه بعدی، محصولات خود را می سازند. نیاز است که بدانید، همین مسئله موجب شده تا اکثریت خریداران بتوانند هر گونه طرح دلخواه خود را با بهترین کیفیت ممکن خریداری کنند. در چنین شرایطی قطعا کسب و کار های مختلف نیز متحول خواهند شد.

  لازم به ذکر است که استفاده از طراحی های سه بعدی در زمینه طلا و جواهرات روز به روز بیشتر از گذشته می شود، چرا که طراحان بسیار زیادی در این زمینه به فعالیت می پردازند که با خلق محصولات جدیدتر، باعث محبوب شدن یک مجموعه می شوند. به همین دلیل نیز امروزه می توان به شکل راحت تری به ساخت طرح های خاص و لوکس پرداخت.

  طراحی سه بعدی صنعتی

  در حال حاضر تقریبا بیش از نیمی از شرکت های صنعتی فعال در کشور ایران از اجسامی که با طراحی های سه بعدی ساخته شده اند، بهره مند هستند. به همین دلیل نیز طراحی سه بعدی صنعتی را جزو تاثیرگذار ترین صنایع معرفی می کنند. لازم به ذکر است که امروزه شرکت های مختلف بسیار زیادی از جمله شرکت های هوا و فضا و … به استفاده از تکنولوژی مدل سازی سه بعدی می پردازند.

  در واقع بسیاری از قطعات تولید شده از سوی این مراکز به وسیله طراحی از سوی افراد متخصص می باشد. تمامی قطعات موردنظر از سوی فرد متخصص طراحی شده و سپس به وسیله دستگاه های مخصوص این محصولات با متریال مختلف به دست خریداران و متقاضیان می رسد. توجه داشته باشید که صنعت های بسیار زیادی در کشورمان وجود دارند که از این تکنولوژی استفاده می کنند. صنعت هوا و فضا جزو صنایع مهم کشور ایران به شمار می رود که به دلیل به کار گیری قطعات ریز و بسیار کوچک، استفاده های زیادی را از این تکنولوژی می کند.

  طراحی دکوراسیون داخلی منازل

  یکی دیگر از کاربرد های طراحی سه بعدی صنعتی، استفاده از آن برای طراحی دکوراسیون داخلی می باشد. همان طور که می دانید روز به روز صنعت دکوراسیون دچار دگرگونی های مختلفی شده و نمونه فعالیت های بیشتری در این عرصه از سوی مجموعه های مختلف معرفی می شود. با این حال یک مجموعه معتبر برای به روز نگه داشتن خود، نیاز دارد تا به صورت پیوسته به ارائه نمونه کار در سبک های مختلف بپردازد. در چنین شرایطی طراحی سه بعدی به کمک این مراکز خواهد آمد تا ضمن جلب توجه مشتری، اطلاعات بیشتری در رابطه با سبک های مختلف طراحی دکوراسیون به مخاطب ارائه شود. لازم به ذکر است که امروزه اکثریت مراکز طراحی دکوراسیون داخلی برای افزایش کیفیت کار خود، تاکید ویژه ای را بر روی استفاده از طراحی های سه بعدی دارند.

  وجود این نوع از طراحی ها موجب خواهد شد تا شما بتوانید هر گونه تصویر یا جسمی را برای مشتری موردنظر شفاف سازی کند. با وجود شفاف سازی هر کاربر می تواند با دقت بسیار بیشتری به بررسی جزئیات مختلف بپردازد و در انتخاب نهایی دکوراسیون موردنظر خود، موفق عمل کند. لازم به ذکر است که با طراحی های سه بعدی در این زمینه هر مشتری می تواند نتیجه نهایی را به شکل بهتری مشاهده کند. قطعا در این صورت احتمال رضایت وی نیز افزایش خواهد یافت.

  طراحی های سه بعدی تجهیزات پزشکی

  در حال حاضر بسیاری از اقلام پزشکی و تجهیزات مختلف درمانی به وسیله طراحی سه بعدی ساخته و به بازار ها عرضه می شوند. همان طور که می دانید صنعت پزشکی دارای اقلام و تجهیزات بسیار ریز و کوچکی است که برای تولید آن ها نیاز است تا به جزئی ترین مسائل نیز توجه شود. در همین راستا نیز برای افزایش کیفیت درمان، استفاده از طراحی های سه بعدی بسیار مهم است. توجه داشته باشید که روز به روز تعداد این تجهیزات افزایش یافته و تنوع وسیع تری از آن ها تولید و به بازار های کشور ایران عرضه می شود. بنابراین لازم است تا برای ارائه خدمات بهتر، حتما این تجهیزات به وسیله نرم و افزار های طراحی سه بعدی تهیه شوند.

  اهمیت طراحی سه بعدی صنعتی، بیشتر است!

  به طور کلی طراحی سه بعدی صنعتی جزو مهم ترین زمینه هایی به شمار می رود که می توان از نرم و افزار های طراحی برای آن ها استفاده کرد. تقریبا تعداد زیادی از مشاغل صنعتی امروزی از طراحی سه بعدی صنعتی در طول روند فعالیت خود استفاده می کنند. خودروسازی، کشتی سازی، هوا و فضا، نظامی و … جزو مشاغل بسیار مهم و تاثیرگذار هر کشور به شمار می روند که استفاده بسیار زیادی را از نرم و افزار های طراحی می کنند. با این وجود می توان دریافت که طراحی سه بعدی صنعتی به واسطه این مسئله که مشاغل بیشتری را شامل می شود، از سوی کاربران بیشتری نیز مورد استفاده قرار می گیرد. با این وجود طبیعی است تا مجموعه های بیشتری در این زمینه به فعالیت بپردازند.

  طراحی سه بعدی در صنعت تهران

  جستجوی مجموعه مجرب برای مدل سازی سه بعدی

  یکی از موضوعات بسیار مهم، جستجوی یک مجموعه بسیار مجرب برای طراحی سه بعدی صنعتی می باشد. به طور کلی اگرچه طراحی سه بعدی تاثیرات مستقیمی را در روند کسب و کار مراکز مختلف دارد، اما نیاز است تا برای بازدهی بهتر، حتما مراکز معتبر برای انجام طراحی از سوی هر متقاضی جستجو شود. امروزه تعداد این مراکز در کشور ایران تا مقدار قابل توجهی افزایش یافته است. همین مسئله باعث شده تا روند جستجوی یک مرکز تخصصی بسیار سخت تر از گذشته شود. با این حال پیشنهاد می کنیم تا برای برخورداری از خدمات بهتر در این زمینه، حتما به استفاده از خدمات طراحی سه بعدی مجموعه های مطرح بپردازید. مراکز مطرح با داشتن نمونه کار های بسیار ارزشمند همواره به راحتی از سوی مردم کشورمان قابل جستجو خواهند بود.

  خدمات طراحی سه بعدی صنعت تهران

  مجموعه تخصصی صنعت تهران به عنوان یکی از بزرگترین مراکز طراحی سه بعدی صنعتی در سراسر کشور ایران شناخته می شود. این مجموعه با به کار گیری پرسنلی جوان و با انگیزه توانسته است به موفقیت های ارزشمندی دست یابد. تمامی موارد ذکر شده به علاوه طراحی چهره به صورت سه بعدی و …. نیز جزو خدمات مجموعه ما به شمار می روند. در همین راستا مردم کشور ایران می توانند با استفاده از خدمات مدل سازی سه بعدی در تهران، به طراحی هر نوع جسم با بالاترین کیفیت ممکن در این مجموعه بپردازند. لازم به ذکر است که صنعت تهران توانسته است به وسیله کیفیت بالای کار خود و همچنین ارائه قیمت های مطلوب نزد مشتریانش به خوبی محبوب شود. بنابراین شما نیز می تواند با ارائه سفارشات خود به این تیم مجرب، از خدمات ارزنده ای بهره مند شوید.
  همچنین در این تیم خدمات چاپ سه بعدی نیز پذیرفه می شود .