صنعت تهران

ای کاش میشد نمای کلی ساختمون رو به صورت سه بعدی داشتم ولی ماکت سازی خیلی هزینه داره و وقت گیره پس چه کاری کنم ؟ 

تو دنیای کوچیک ما بچه ها اگر میتونستیم همه نقاشی هامون رو سه بعدی کنیم و باهاش بازی کنیم چقدر خوب میشدددد

از کارمند بودن خسته شدم اگر میتونستم این ایده هام رو اجرایی کنم عالی میشد ولی هزینه قالب و تزریق پلاستیک خیلی گرونه چه طور میتونم با تعداد کم هم تولیدش کنم ؟ 

چقدر تو بازار گشتم ولی آخرشم اون گلدون که تو اون فیلم ترکی بود رو پیدا نکردم حالا تا شب که خواهر شوهرم میاد از کجا بخرمش کاش میشد واقعا …

 هزینه واردات قطعات یدکی گرونه جنس چینی هم که هر روز خراب میشه کاش میشد با هزینه کم قالب ریخته گریش رو آماده میکردم تا بتونم از این قطعات مصرفی زیاد تولید کنم 

درخواست ثبت خدمات پرینت و طراحی 3 بعدی

نام
تلفن همراه
فایل سه بعدی خود را که میخواهید از آن پرینت گرفته شود و یا میخواهید برای خدمات طراحی سه بعدی در آن ویرایش انجام دهیم و یا عکس ها یا طرح اولیه که میخواهید از آن طراحی سه بعدی صورت گیرد اینجا بارگذاری کنید
فایل ها را به اینجا بکشید
حداکثر اندازه فایل: 10 MB, حداکثر فایل ها : 5.
  ابعاد کار و یا توضیحاتی که در خصوص خدمات پرینت ضخامت لایه ها و دیواره ها و قطر هر لایه و ... و یا اطلاعاتی که طراح سه بعدی برای انجام خدمات طراحی نیاز دارد را اینجا به صورت دقیق وارد بفرمایید
  مراحل ثبت سفارش پرینت سه بعدی

  ساخت اجسام و وسایل مختلف با متریال گوناگون همواره به عنوان یکی از دغدغه های بشر به شمار می رفت. با گذشت زمان اختراعات زیادی در این عرصه انجام شد، اما هیچ یک از آن ها نتوانستند گزینه کاربردی شناخته شوند. در سال 1860 اختراع جدیدی توسط یک عکاس فرانسوی ثبت شد که شباهت هایی را با پرینت سه بعدی امروزی داشت. شاید تصور بسیاری از افراد نسبت به کلمه پرینت، تنها چاپ برگه های مختلف و … باشد. با این وجود باید بدانید که خدمات پرینت سه بعدی امروزه از سوی مجموعه های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد و به عنوان نیاز بسیاری از مراکز به شمار می رود. بدین جهت اهمیت زیادی را در تجارت های مختلف دارد.

  در سال های گذشته مجموعه های زیادی در سراسر کشورمان اقدام به ارائه خدمات پرینت سه بعدی از طریق روش های مختلف کرده اند. این مراکز در تلاش هستند تا با استفاده از تجهیزات و امکانات لازم بالاترین کیفیت ها را به مردم ارائه دهند. با این وجود نیاز است تا کاربرانی که قصد دارند تا از خدمات پرینت سه بعدی استفاده کنند، اطلاعات زیادی را در این زمینه به دست بیاورند. کسب اطلاعات لازم در این عرصه باعث خواهد شد تا شما از خدمات ارزنده تری بهره مند شوید.

  ترکیب هنر و صنعت در پرینتر سه بعدی

  آشنایی مختصر با پرینت سه بعدی

  بسیاری از کارشناسان و فعالان صنعت های مختلف، پرینت سه بعدی را به عنوان یکی از بزرگترین اختراعات بشر معرفی می کنند. در واقع این سبک از پرینت تلفیق فوق العاده ای از صنعت و هنر بوده که توانسته است تاثیرات مثبتی را در روند زندگی انسان بگذارد. در این سبک از پرینت، مواد به صورت کنترل شده در دستگاه پرینت قرار می گیرند. طی فرآیند خاصی این مواد به صورت پیوسته و کاملا کنترل شده به یکدیگر متصل خواهند شد. در واقع نیاز است که بدانید، مواد اولیه از سوی اپراتور در دستگاه قرار گرفته و این مواد به صورت پیوسته بر روی هم قرار می گیرند و به ساخت اشکال و اجسام با ساختار سه بعدی می پردازند. توجه داشته باشید که ظاهر این اشکال از قبل از سوی مشتری تعیین شده است.

  بسیاری از افراد دیگر پرینت سه بعدی را از طریق تعریف های دیگری به مردم مختلف جهان معرفی می کنند. تبدیل یک فایل دیجیتالی به یک جسم فیزیکی از جمله تعریف های منحصر به فرد و دقیق این دستگاه به شمار می رود. نیاز است که بدانید در پرینتر های سه بعدی می توان از مواد اولیه مختلفی همچون پودر پلیمر، سرامیک، مایع فتوپلیمری رزین، پودر فلز و … استفاده نمود. تولید اجسام مختلف توسط پرینتر های سه بعدی با فناوری لایه گذاری میکرونی انجام می گیرد. دقت بالا از جمله ویژگی های این نوع پرینتر است. در این نوع پرینتر ساخت یک وسیله یا جسم به صورت عمودی تکمیل می شود.

  ساخت اجسام مختلف با پرینتر های سه بعدی

  از خدمات پرینت سه بعدی در چه زمینه هایی می توان استفاده کرد؟

  همان طور که گفته شد، پرینت سه بعدی تلفیقی از صنعت و هنر است. به همین دلیل نیز تاثیر این دستگاه بر روی صنعت های مختلف بسیار زیاد بوده است. صنعت هایی همچون صنعت شهرسازی، صنعت تجهیزات پزشکی، صنعت برق، صنعت خودروسازی، صنعت اسباب بازی و … از خدمات پرینت های سه بعدی استفاده بسیار زیادی را می کنند. در حال حاضر بسیاری از قطعات صنعتی به وسیله دستگاه چاپ سه بعدی تولید می شود. لازم به ذکر است که موارد ذکر شده تنها بخش کوچکی از صنایعی هستند که به استفاده از پرینتر های سه بعدی می پردازند. در واقع این پرینتر ها با قابلیت های خاص خود توانسته اند در عرصه های مختلف مورد استفاده قرار بگیرند. به همین دلیل نیز امروزه افراد زیادی علاقه مند به استفاده از این محصول برای ساخت قطعات و اجسام گوناگون هستند.

  چرا پرینتر سه بعدی؟

  به طور کلی خدمات چاپ سه بعدی در کشور ایران گزینه مطلوبی نسبت به سایر خدمات مربوط به تولید اجسام شناخته می شود. در واقع ویژگی های مربوط به این دستگاه، موجب شده تا انتخاب اکثریت صنایع و مردم کشورمان، دستگاه پرینتر سه بعدی باشد.

  • تاثیر مستقیم در روند آموزشی بسیاری از پایه های تحصیلی با آموزش به وسیله ماکت های طراحی شده در برخی از رشته ها

  • پرداخت هزینه های بسیار کم و منصفانه در مقابل خدمات ایده آلی که دریافت خواهید کرد

  • کاهش زمان برای ساخت یک محصول و افزایش دقت لازم در طراحی یک جسم

  • تولید یک محصول به وسیله پرینت سه بعدی که شباهت های زیادی را به نمونه اصلی آن دارد

  • کاهش هزینه های تولید قطعات و در نتیجه کاهش هزینه های تولید یک محصول

  تاثیر مستقیم بر روی بسیار از صنایع و کاهش هزینه های نهایی آن ها بابت تولید قطعات مصرفی و …

  کاربرد های پرینت سه بعدی

  خدمات پرینت سه بعدی تهران

  همان طور که می دانید شهر تهران جزو شهر های پر جمعیتی به شمار می رود که کسب و کار های مختلفی در آن به فعالیت می پردازند. هر یک از این کسب و کار ها به ارائه خدمات گوناگونی می پردازند. لازم به ذکر است که برخی از آن ها برای بهبود کیفیت روند کاری خود نیاز به استفاده از پرینتر های سه بعدی دارند. با این وجود ممکن است خرید دستگاه پرینتر سه بعدی از سوی این مراکز، گزینه مقرون به صرفه ای به شمار نرود. چرا که برخی از این مراکز استفاده مداومی از این دستگاه نمی کنند. بنابراین بهتر است تا این دسته از مجموعه ها به استفاده از خدمات یک مرکز تخصصی در این عرصه بپردازند.

  در شهر تهران مجموعه های مجرب و ارزنده ای حضور دارند که توانسته اند تاکنون تاثیرات مستقیمی را در کیفیت کاری بسیاری از مراکز بگذارند. در راستای این مسئله باید بدانید، که این مجموعه ها از تجربه بیشتری در ارائه خدمات مربوط به پرینت سه بعدی بهره مند هستند. بنابراین شما می توانید از خدمات پرینت سه بعدی در تهران با بهترین امکانات بهره مند شوید. توجه داشته باشید که مجموعه های زیادی در این زمینه به فعالیت می پردازند. بنابراین باید در انتخاب گزینه نهایی خود برای ثبت سفارش دقت زیادی را داشته باشید. لازم به ذکر است که تفاوت های زیادی در میان نتیجه نهایی پرینت های سه بعدی مراکز مختلف وجود دارد. بنابراین ضمن توجه لازم به این مسئله باید بتوانید مرکز مجربی را انتخاب کنید تا نتیجه ایده آلی را نیز به دست بیاورید.

  استفاده از چاپ سه بعدی در صنایع مختلف

  پرینت سه بعدی با کمترین قیمت

  بسیاری از کسب و کار های مختلف تحت تاثیر اقتصاد نامطلوب کشور قرار گرفته اند، که دچار بحران های گوناگونی شده اند. در این شرایط کسب و کار های گوناگون باید تلاش کنند تا هزینه های نهایی مربوط به ساخت قطعات مختلف و اجسام گوناگون را کاهش دهند. در این صورت آن ها می توانند مجددا سود مناسبی را از کسب و کار خود به دست بیاورند. در همین راستا شما باید به استفاده از خدمات پرینت سه بعدی مراکزی بپردازید که ضمن حفظ کیفیت، قیمت های ارزنده ای را در این زمینه ارائه دهند. در چنین شرایطی مجموعه هایی می توانند به کمک شما بیایند، که علاوه بر داشتن تجربه زیاد در این زمینه، به تولید فیلامنت ABS که جزو متریال اولیه این دستگاه به شمار می رود، نیز بپردازند. همچنین برخی از این مراکز در زمینه تولید دستگاه چاپ سه بعدی نیز فعالیت دارند.

  با انتخاب این دسته از مجموعه ها، شما می توانید از خدمات پرینت سه بعدی با نازل ترین قیمت ها بهره مند شوید. توجه داشته باشید که کیفیت را اولویت خود قرار دهید و پس از آن به قیمت ساخت اجسام موردنظر خود دقت کنید. در این شرایط شما می توانید مجددا رونق گسترده ای را در صنعت خود ایجاد کنید و همانند گذشته در شغل خود موفق شوید. توجه داشته باشید که تعداد مجموعه های فعال در این زمینه بسیار کم است. بنابراین شما نیاز به جستجوی گسترده ای دارید تا بتوانید گزینه مطلوب موردنظر خود را پیدا کنید.

  ترکیب هنر و صنعت در پرینتر سه بعدی

  پرینت سه بعدی در تهران را به ما بسپارید

  یکی از مراکزی که به ارائه خدمات چاپ سه بعدی با تیراژ بالا در شهر تهران می پردازد، مجموعه تخصصی ما است. مجموعه ما توانسته است در سال های گذشته با استفاده از جوانان و افراد فعال در این زمینه، تیم مجربی را برای ارائه خدمات پرینت سه بعدی ایجاد کند. در همین راستا شرکت های صنعتی زیادی می توانند به ثبت سفارشات خود از طریق وب سایت مجموعه بپردازند. توجه داشته باشید که صفر تا صد فرآیند چاپ سه بعدی در مرکز ما به وسیله بهترین امکانات و تجهیزات و با کمترین قیمت ها انجام می گیرد. همین مسئله نیز حسن برتر مرکز ما نسبت به سایر مراکز خدمات چاپ سه بعدی است.  لازم به ذکر است که علت قیمت های مناسب مجموعه، تولید فیلامنت ABS و دستگاه های چاپ سه بعدی به وسیله خود مجموعه می باشد.

  سخن پایانی

  همان طور که متوجه شدید، مجموعه های زیادی به ارائه خدمات پرینت سه بعدی در تهران می پردازند. این مراکز همواره تلاش می کنند تا نظر کاربران مختلف را جلب کنند. با این وجود مردم کشورمان باید به دنبال مراکزی باشند که چاپ سه بعدی را با حفظ کیفیت مطلوب و با بهترین قیمت ها انجام می دهد. مجموعه صنعت تهران با دارابودن مهندسی مجرب در زمینه طراحی سه بعدی و چاپ سه بعدی یک مجموعه کامل برای خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز می باشد .